HİZMETLER

AR-GE LABORATUARI

Katma değeri yüksek ürünler geliştirebilmek amacıyla kimyager ve kimya mühendislerinden oluşan bir AR-GE ekibi oluşturduk. Kullandığımız ham maddelerin ulusal ve çevre standartlarına uygunluğu AR-GE bölümümüz tarafından analiz edilmektedir.

Çevre ve insan sağlığı açısından sürdürülebilirlik ile kalite standartlarını tüm çalışmalarımızda ön planda tutuyoruz. Çevreye zarar verecek hiç bir kimyasalla üretim yapmıyoruz.

Üretimde kullandığımız ham maddelerin hiç biri, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı madde içermemektedir. Sattığımız ürünler için analiz sertifikası vermekteyiz.

MÜŞTERİ LABORATUARI

Firmamız bünyesinde hizmet veren laboratuvar departmanımız sayesinde, kalite güvence altına alınıyor.

Laboratuvarda müşterilerilerin renk çalışmaları ve kimyasal analizler yapılırken; renk kontrolleri renk ölçüm cihazı (spektrofotometre) ile gerçekleştiriliyor ve renk ölçümleri firma bazında arşivleniyor.

Renk ölçüm cihazlarına kullanılan tüm boyaların açılımları yüklenerek, hatasız bir şekilde reçetelerin alınması sağlanıyor.

Ölçüm doğruluğu, sapması, izlenebilirliği ve bakımının teminat altına alınması için cihazın hassasiyetine göre belirlenen periyotlarla cihazların kalibrasyonu gerçekleştiriliyor.

Laboratuvarımızda bulunan ürün kalitesini etkileyen, muayene, ölçme ve deney cihazlarının izlenebilirliği, uluslararası standartlara uygun referanslı cihazlar kullanılarak yapılıyor.